• Kişi 6 Yetişkin
  • Oda Boyutu 90 m2
  • Price Per Night $
  • Minimum Konaklama 1 gün

Açıklama

Jakuzili Mega Bungalov konaklama seçeneği, kalabalık grupların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu konaklama seçeneğimizde çift kişilik bir jakuzi konumlanmaktadır.

Totalde 80 metrekare yüzey ölçümüne sahiptir. Bu bungalovda ayrıca sizler ve sevdikleriniz için dört adet oda ve iki tane de banyo vardır. Seyri Panorama Bungalov Otel’deki jakuzili mega bungalov konaklamamı, geniş bir Fırtına Vadisi ve Fırtına Deresi manzarasına sahip olmasıyla sizleri büyülüyor. Konforun ve manzaranın tadını sevdiklerinizle çıkarmak için tercih edebilirsiniz.

​​Mega Bungalov seçeneği de sizlere sunduğumuz konaklama arasında yer alıyor. Mega Bungalov evlerimiz 80 metre kare olup 2 kattan meydana gelmektedir. 2 adet banyo ile 4 ayrı odadan oluşur. Seyri Panorama Bungalov Otel’deki mega bungalov evlerimiz de eşsiz manzaralara ev sahipliği yapıyor.

Balkonda bulunan masa ve sandalyeler ile sofralarınızı kurup manzara eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yemeniz de mümkündür. Mutfak ve mutfak eşyaları da bungalov evlerinizin mutfaklarında mevcuttur. Dilediğiniz gibi kullanımınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

Değerli müşterilerimiz;

Rezervasyonlarınızın geçerli sayılması ve odalarınız ayırılması için, mutlaka kapora ödemesi yapmanız ve Panorama Bungalov Otel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Benzer Odalar

Jakuzili Balayı Suit

2 KİŞİLİK
25 m2
Çift kisilik jakuzi, tamamen ahsap dekor, nehir ve vadi manzarası, kuzine,...
İncele

Dubleks Bungalov

6 KİŞİLİK
67 m2
Mega Bungalov evler de iki kat şeklinde tasarlanmıştır. Bu evlerimizin 3...
İncele